Leštiace pasty

Leštiaca pasta BRAYT T ONE STEP - 1kroková
Skladom
Leštiaca pasta BRAYT T ONE STEP  je jednokroková pasta, ktorá sa používa na leštenie lakovaných povrchov, pri opravách laku alebo celkovom leštení automobilov. Je možné ju použiť ako na nové laky , tak aj na staršie tvrdé a keramické laky.
7,50 €
Ochranná leštiaca pasta Brayt T4
Skladom
Pasta na ochranu laku Brayt T4 slúži nielen na karosérie automobilov ale aj ostatných lakovaných povrchov pred UV žiarením a nepriaznivými vplyvmi počasia.
19,50 €
Rýchly vosk a lesk Brayt T3
Skladom
Rýchly vosk a lesk je tekutý prípravok na očistenie, rýchle navoskovanie a vyleštenie vozidla.
12,90 €
Leštiaca pasta BRAYT ONE STEP PREMIUM - 1 kroková
Skladom
Leštiaca pasta BRAYT ONE STEP  Premium je jednokroková pasta, ktorá sa používa na leštenie lakovaných povrchov, pri opravách laku alebo celkovom leštení automobilov. Je možné ju použiť ako na nové laky , tak aj na staršie tvrdé a keramické laky.

8,50 €
Leštiaca pasta Brayt T2 antihologram a mikroškrabance
Skladom
Leštiaca pasta BRAYT T2 odstraňovač hologramov a mikroškrabancov sa používa ako druhý krok pri leštení lakovaných povrchov. Zabezpečuje odstránenie hologramov, mikroškrabancov a stôp po leštení.
7,30 €
Leštiaca pasta BRAYT T1 STRONG
Skladom
Leštiaca pasta BRAYT T1 STRONG sa používa na leštenie všetkých druhov lakov v priemysle a automobilovom priemysle. Vhodná je pre použitie ako na čerstvé, tak aj na staré laky.
5,90 €