Vyrovnávací náter (mokré do mokrého)
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Plnič 3:1-Vyrovnávací samonivelačný a izolačný náter (mokré do mokrého)

Akrylový antikorózny základný vyrovnávací náter vhodný na použitie morké do morkého na vyplnenie pórov a trhlín a ako izolácia jednotlivých vrstiev náterových látok. Odporúčaný na striekanie nových dielov.

  • 0,75 + 0,25l
  • Rýchle
  • Normálne
19,90 € (s DPH) 16,58 € (bez DPH)
S DPH
check Na sklade
Popis

Akrylový antikorózny základný vyrovnávací náter vhodný na použitie morké do morkého na vyplnenie pórov a trhlín a ako izolácia jednotlivých vrstiev náterových látok. Odporúčaný na striekanie nových dielov, po obrúsení kataforézy resp ochranného transportného náteru.

Používa sa na rýchle opravy najmä nových dielov kde slúži aj ako antikorózny izolačný náter. Ďalej je ho možné použiť ako izolačnú vrstvu pred aplikáciou metalíz a bází. Má samonivelačné vlastnosti. Dobre sa rozlieva a vypĺňa nerovnosti.

Miešací pomer 3:1 (objemových) + max. 35% riedidla pre pužitie mokré do mokrého , 20% riedidla pre následné brúsenie. Doba spracovania je 40 min pri 20 oC. Čas medzi vrstou plniča a bázy je 20min pri rozpúšťadlovej verzii a 30 min pri vodou riediťeľných farbách. Doba schnutia 2 - 3 hodiny pre brúsenie.

Tabuľka dát
PLU063
Nové
Doba použitelnosti
1 hodina
Doba vytvrdnutia
3 - 4 hodiny
Miešací pomer
3:1 (objemových)
Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež: